Támogatás - Világítótorony Alapítvány

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Támogatás

Projektjeinket magánszemélyek és cégek támogatásával tudjuk megvalósítani, ezért hálásan köszönjük, ha az alábbi módokon munkánkhoz hozzá tud járulni. Előre is köszönjük a segítséget!

• Tárgyi hozzájárulás

Az elmúlt évek során rengeteg tárgyi adománnyal tudtunk hátrányos helyzetben élő személyeken segíteni. Sok cég és magánszemély hozzájárulásával új ruhákat, cipőket, babakocsikat, játékokat, írószereket, illatszereket, élelmiszert, tejtermékeket, járólapokat juttattunk el a rászorulókhoz. Táboraink alatt sokféle programmal, szállással, étkezési lehetőséggel, kisbusz- és autókölcsönzéssel, és étkezési lehetőséggel is rendszeres támogatást kapunk.
Megköszönjük tehát, ha munkánkat természetbeni felajánlással segíti.

• Anyagi támogatást az alábbi bankszámlaszámokon tudunk fogadni

Világítótorony Alapítvány
OTP Bank: 11703006-20036373

MagNet Bank: 16200168-00117962

• 1%: Köszönjük, ha alapítványunk javára ajánlja fel adója 1%-át.

Világítótorony Alapítvány
OTP Bank: 11703006-20036373

• Előadások és kiadványok megrendelése

Bohócaink animációs programokkal, lufihajtogatással és arcfestéssel színvonalas műsort nyújtanak születésnapi- és gyermek-rendezvényeken, összejöveteleken, megnyitókon, amely műsorból származó bevétel munkánkat támogatja.

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz